| PL | DE | o systemie idea działania moduły oferta wdrożenia sieć biznesowa partnerzy kontakt

co to jest eKONGRES?

eKONGRES jest systemem dedykowanym dla organizatorów konferencji - w szczególności dla osób odpowiedzialnych za uczestników konferencji. Oferujemy Państwu szeroką gamę pomocnych funkcji, aby organizacja kongresów, konferencji, czy zjazdów była dla Państwa ciekawym wyzwaniem, a nie trudnym obowiązkiem. Użytkownik nie musi znać się na technologii informacyjnej, czy też uczyć się obsługi specjalistycznych programów. Wystarczy podstawowa wiedza, aby ciekawie i bezbłędnie zaplanować każdy zjazd z uczestnictwem wielu gości. System eKONGRES nieustannie poddawany jest rozbudowie. Zespół programistów dba o rozwój systemu, aby uczynić go jeszcze lepszym i przyjaznym narzędziem dla każdego.

Elementem charakterystycznym naszego systemu jest kompleksowe podejście do zadań związanych z organizacją i zarządzaniem konferencją lub kongresem. W odróżnieniu od innych tego typu rozwiązań eKONGRES nie jest systemem "z pudełka", dzięki czemu umożliwia zaplanowanie i przeprowadzenie spotkań od „a" do „z".

eKONGRES wspomaga pracę organizatorów konferencji przy: rejestracji uczestników, opłatach za uczestnictwo, rezerwacji i obsłudze bazy hotelowej, rejestracji (zgłaszaniu) artykułów i publikacji uczestników, ustalaniu listy recenzentów, czy recenzji nadesłanych artykułów. Wszystko te elementy mogą być obsługiwanie przez jedną osobę, bądź kilku organizatorów. System umożliwia również zarządzanie uprawnieniami osób zaangażowanych w organizacje konferencji. Poszczególni administratorzy mogą uzyskać dostęp do wszystkich obszarów zarządzania, jak również uprawnienia mogą zostać przydzielane zgodnie z pełnionymi funkcjami.

eKONGRES strona główna \ o systemie \ co to jest eKONGRES?
:: wydrukuj stronę    
:: Nota prawna :: wszelkie prawa zastrzeżone (c) bbstudio 2006 :: ekongres@ekongres.com.pl :: projekt i wykonanie bbstudio