| PL | DE | o systemie idea działania moduły oferta wdrożenia sieć biznesowa partnerzy kontakt

o systemie eKONGRES

eKONGRES to specjalistyczny system, który pozwala uprościć wszystkie czynności związane z organizacją konferencji czy zarządzaniem kongresem poprzez Internet. System umożliwia całościową obsługę konferencji- począwszy od rejestracji uczestników i płatności on-line, poprzez obsługę artykułów/publikacji i ich recenzji, aż po rezerwację i opłatę pokoi hotelowych. Wystarczy podstawowa znajomość obsługi komputera i programów do edycji tekstu, czy arkusza kalkulacyjnego, aby móc w pełni korzystać z tej aplikacji.

eKONGRES to nowe internetowe podejście do zarządzania wszelkiego rodzaju zorganizowanych imprez takich jak kongresy, konferencje, zjazdy naukowe. Proponujemy ich obsługę za pomocą prostej aplikacji internetowej, która pozwala na całościową automatyzację i kontrolę przebiegu organizowanych spotkań. Szybka rejestracja użytkownika, zarządzanie publikacjami, bazą hotelową czy recenzjami to pomocne narzędzia organizowania efektywnej konferencji lub kongresu. Przyjazny interfejs i łatwa nawigacja w systemie sprawią, że eKONGRES zachwyci każdego klienta, w każdym calu.

eKONGRES strona główna \ o systemie
:: wydrukuj stronę    
:: Nota prawna :: wszelkie prawa zastrzeżone (c) bbstudio 2006 :: ekongres@ekongres.com.pl :: projekt i wykonanie bbstudio